Velikosti

Většina našich modelů je vyrobena z bavlněné teplÁkoviny.100% BAVLNĚNÁ TEPLÁKOVINA a rayon MÁ VYSOKÉ PROCENTO SRÁŽLIVOSTI.Výrobci většinou udávají 2-10% srážlivosti. AČKOLIV JE MATERIÁL JEDNOU PŘEDEPRANÝ, STÁLE PRACUJE. Tento materiál není elastický a nošením se vytahuje a po vyprÁnÍ se opět srazí. Přikládáme k nákupu návod na praní. Prosíme,  věnujte mu pozornost a důkladně pročtěte.

 

základní dámské velikosti

Screen Shot 2019-05-28 at 7.28.48 AM

Základní velikostní tabulka je velice obecná a mnoho našich modelŮ má neobvyklý střih a proto je nelze přesně takto kategorizovat. Většinou jsou tyto kusy označené jako “OVERSIZED” či “ANTIFORM” a mají být větší a volnější. 

Některé dámské šaty naopak jsou velice úzké, protože jsou ze strečovÝch materiálŮ nebo látek, které se nošením vytáhnou, proto by měly být při obléknutí na první pocit těsné.

Pokud si nejste velikostÍ jistí, neváhejte nám napsat. Rádi poradíme a napíšeme přesné rozměry, pokud tak už není uvedeno přímo v popisu produktu.


základní pánské velikosti

Screen Shot 2019-05-28 at 7.08.51 AMScreen Shot 2019-05-28 at 7.17.02 AM

Některé modely májí neobvyklý střih a proto je nelze přesně takto kategorizovat. Většinou jsou tyto kusy označené jako “ OVERSIZED” či “ANTIFORM” a mají být větší a volnější.

pánské kraŤasy a kalhoty

Screen Shot 2019-05-28 at 7.34.00 AM¨

Některé modely májí neobvyklý střih a proto je nelze přesně takto kategorizovat. Většinou jsou tyto kusy označené jako “ OVERSIZED” či “ANTIFORM” a mají být větší a volnější. 


 

Většina našich modelů je vyrobena z bavlněné teplÁkoviny. 100% BAVLNĚNÁ TEPLÁKOVINA a rayon MÁ VYSOKÉ PROCENTO SRÁŽLIVOSTI. Výrobci většinou udávají 2-10% srážlivosti. AČKOLIV JE MATERIÁL JEDNOU PŘEDEPRANÝ, STÁLE PRACUJE. Tento materiál není elastický a nošením se vytahuje a po vyprÁnÍ se opět srazí. Přikládáme k nákupu návod na praní. Prosíme,  věnujte mu pozornost a důkladně pročtěte.

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz